Kochani, w imieniu naszym, innych wystawców i Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” zapraszamy wszystkich miłośników lokalnych wyborów, rękodzielników, rzemieślników do uczestnictwa w kiermaszu Pożegnanie Lata w Dworku Białoprądnickim. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 17 września. Wydarzenie jest częścią obchodów Dni Seniora.

📅 17 września 2023 r.

⌚ 11:00–18:00

🏠 Plener Dworku Białoprądnickiego

Z okazji Dnia Seniora zapraszamy na moc wydarzeń dedykowanych osobom w późnej dorosłości i nie tylko. W programie m.in. kiermasz rękodzielnictwa Pożegnanie Lata, warsztaty artystyczne dla dzieci, występ zespołu Flashover oraz koncert operowy pod kierownictwem Jana Migały.

Na wydarzenie zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Szczegółowy program:

11.00 – 17.00 Kiermasz „Pożegnanie lata”

12.00 – 12.45 Warsztaty artystyczne dla dzieci

15.00 Koncert zespołu Flashover

Koncert zespołu Flashover odbędzie się o godz. 15.00 w Plenerze Dworku Białoprądnickiego. Zespół Flashover tworzą strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. W ich wykonaniu usłyszymy popularne covery.

16.00 – 16.45 Warsztaty artystyczne dla dzieci

17.00 Koncert operowy pod kierownictwem Jana Migały

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i lubiane arie i duety oper, operetek, musicali , pieśni neapolitańskich i z XX-lecia międzywojennego.

Wystąpią:

Jan Migała: baryton, prowadzenie koncertu

Karin Wiktor-Kałucka: sopran

Katarzyna Słota-Marciniec: mezzosopran

Michał Kutnik: baryton

Kristina Kutnik: piano

Na stoiskach podczas kiermaszu nie zabraknie zarówno tradycyjnych produktów – regionalnego 🥨 jadła, wyrobów lokalnych rękodzielników czy miodów i produktów 🐝pszczelarskich, jak i innych 🥣ceramicznych, odzieżowych i kosmetycznych różności.

Oj będzie się działo.

Skip to content