Szanowni Państwo,

Dwa krakowskie Stowarzyszenia – jedna wspólna idea: niesienie pomocy bezdomnym, porzuconym, czekającym na kochający dom zwierzętom.

Przy współpracy Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt i Stowarzyszenia „Emaus”, pośród wielu dotychczasowych pomysłów (zbiórki karmy, zabawek, szycie legowisk podczas zajęć terapeutycznych z osobami z niepełnosprawnościami w WTZ), zrodził się kolejny. Chodzi mianowicie o stworzenie kalendarza na rok 2024, który stanowiłby zachętę do zwiększenia zainteresowania adopcją psów i kotów znajdujących się pod skrzydłami KSOZ, a całkowity dochód z jego sprzedaży byłby przeznaczony na rzecz pracy obu Stowarzyszeń w zakresie działalności statutowej.

Bohaterami kalendarza są podopieczni Stowarzyszenia „Emaus” wraz ze swoimi pupilami. Zdjęcia obrazują więzi jakie ich łączą. Bije od nich wyjątkowa miłość i szacunek do czworonogów, które z podwójną siłą odwdzięczają się tym samym. Misją kalendarza jest propagowanie odpowiedzialnej adopcji i uwrażliwianie na los zwierząt. które same nie są w stanie sobie poradzić i potrzebują pomocy, bliskości i miłości człowieka. Zdjęcia do kalendarza już trwają, a oto niektórzy z jego bohaterów. Liczy się każda złotówka, za którą serdecznie dziękujemy!!!

https://zrzutka.pl/8t9v7t

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie naszych pomysłów.

Pozdrawiamy

Stowarzyszenie EMAUS

Skip to content