
Dziękujemy za zaproszenie!

Bardzo dziękujemy *Stowarzyszeniu „Ogród Społeczny Stary Bieżanów”* za zaproszenie na *III Sąsiedzki Piknik na Powitanie Lata*.

Już jutro będziemy mieli przyjemność spotkać się z Wami w Ogrodzie Społecznym „Stary Bieżanów”. Zapowiada się wspaniałe popołudnie pełne uśmiechu, dobrej atmosfery i sąsiedzkiej integracji.



*Kiedy?* Sobota, 27 czerwca

*Godzina:* 14:00–19:00

*Gdzie?* Ogród Społeczny „Stary Bieżanów”, ul. Lipowskiego 29 w Krakowie. A teraz najważniejsze pytanie…

*Z kim widzimy się jutro?* Dajcie znać w komentarzach!

Do zobaczenia! #PiknikSąsiedzki #PowitanieLata #WTZEmaus #StaryBieżanów #OgródSpołeczny #Kraków #RazemLepiej #Integracja #DoZobaczenia #SpotkajmySię #Wspólnie

