♻️

U nas ekologia to nie tylko modne hasło – to codzienność!

💚

Opakowania zwrotne? Oczywiście, że oddajemy!

🌍

Bo dbanie o środowisko jest ważne, a przy okazji… można zrobić mały trening.

😄

Jak widać – *w dziewczynach siła!*

💪
💚

Kasia i Karola udowadniają, że nawet taka ilość butelek nie jest im straszna.

😁

Mały gest dla planety, trochę ruchu dla zdrowia i kolejny dobry uczynek zaliczony!

🌱
♻️

A Wy? Pamiętacie o zwracaniu opakowań zwrotnych?

😊