
U nas ekologia to nie tylko modne hasło – to codzienność!

Opakowania zwrotne? Oczywiście, że oddajemy!

Bo dbanie o środowisko jest ważne, a przy okazji… można zrobić mały trening.

Jak widać – *w dziewczynach siła!*


Kasia i Karola udowadniają, że nawet taka ilość butelek nie jest im straszna.

Mały gest dla planety, trochę ruchu dla zdrowia i kolejny dobry uczynek zaliczony!


A Wy? Pamiętacie o zwracaniu opakowań zwrotnych?







