NASZE
OSIĄGNIĘCIA

Zapraszamy do zwiedzenia wystawy w Domu Zwierzynieckim, nasza czyli Bartka praca też tam jest!!!
http://www.mhk.pl/aktualnosci/v-konkurs-na-najpiekniejsze-drzewko-emausowe

Dopiero Nowy Rok sie zaczął, a tu już taki sukces!

Serdecznie gratulujemy naszym pływakom: Mikołajowi i Karolowi miejsc na podium podczas VI Zawodów Pływackich Szkół Specjalnych o puchar Starosty Krakowskiego.
Nasza rzeźba niestety nie zakwalifikowała się do dalszego etapu konkursu „Moja ojczyzna” organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Ale udział wzięliśmy i z tego powodu również się cieszymy. :-)

Podczas VIII Małopolskiego Mitingu Pływackiego nasi uczestnicy: Mikołaj i Karol zajęli medalowe miejsca. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. :-)

Serdecznie dziękujemy STOWARZYSZENIU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH OPIEKUNÓW I WOLONTARIUSZY „OSTOJA” z Brzeska za możliwość udziału w plenerze.

I znów nasz Karol, tym razem na sportowo. :-)

Gratulacje dla naszego solisty Karola, który reprezentował nas w Trzebini podczas XIV Ogólnopolskiego Pikniku Osób Niepełnosprawnych.

Karol znów na podium w dwuboju sportowym: bocce - pływanie. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Serdecznie gratulujemy Karolowi udziału w Eliminacjach Regionalnych XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ALBERTIANA 2017!!!

Nasze zasłużone dyplomy z zawodów pływackich.

Oto nasze piękne dyplomy z XIV Międzynarodowego Biennale Sztuk Plastycznych Osób Niepełnosprawnych.

Serdecznie gratulujemy Bartkowi zdobycia I miejsca w kategorii malarstwo podczas Ambilimpiady w Koninie.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom, którzy brali udział z sukcesami medalowymi w:
1. MAŁOPOLSKIM MITYNGU W LEKKIEJ ATLETYCE
/ Mateusz Marcinek, Piotr Zimny, Szymon Szymendera/

2. MAŁOPOLSKIM TURNIEJ BOCCE
/ Grzegorz Jira, Ewa Zadora/

Pomagamy i pomagać będziemy!!!

Bardzo prosimy o kibicowanie naszym zawodnikom 20 maja podczas zawodów Olimpiad Specjalnych na AWF. Bierzemy udział w:


1. MAŁOPOLSKIM MITYNGU W LEKKIEJ ATLETYCE

2. MAŁOPOLSKIM TURNIEJ BOCCE

Oto nasi medaliści i ich trofea z zawodów pływackich "W czepku urodzeni".

KATARZYNA

SZYMON

KAROLINA

MICHAŁ

Gratulujemy występu naszym zawodnikom podczas zawodów pływackich "W czepku urodzeni".

Michał Bałda, Karolina Nowotarska, Szymon Szymendera oraz Katarzyna Szostek stanęli na podium.

Gratulacje dla MAĆKA za zdobycie nagrody w konkursie plastycznym "Mój portret". Oto artysta i jego dzieło.

Gratulujemy Maciejowi Kubasowi sukcesów tanecznych!!!

Serdecznie dziękujemy naszym tenisistom stołowym. 3 pierwsze i 1 czwarte - jest czym się chwalić.

Małgorzata Łuba, Grzegorz Jira, Michał Bałda - każdy I miejsce w swojej kategorii.
Maciej Kubas - IV miejsce

Podczas Spartakiady Dobrej Nadziei nasi zawodnicy jak zwykle pokazali klasę.

Kręgle: II miejsce - Mateusz Marcinek
Skok w dal: II miejsce - Grzegorz Jira
Bocce: I miejsce - Małgorzata Łuba, II miejsce - Ewa Zadora
Ping-pong: II miejsce - Grzegorz Jira

Gratulujemy!!!

Nasz udział w konkursie plastycznym "MIASTO, MASA, MASZYNA" zakończył się sukcesem. Nasi fotografowie-amatorzy KATARZYNA SZOSTEK i TOMASZ FELUŚ zajęli I i II miejsce w tej kategorii, a wyróżnienia w konkursie otrzymali ANNA PATKANIOWSKA i MATEUSZ MARCINEK. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!!

Podczas zawodów w ping-ponga w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" na obiektach KS Bronowianka nasi zawodnicy: Małgorzata Łuba, Michał Bałda, Grzegorz Jira, Maciej Kubas, Jerzy Godawski spisali się znakomicie.
Na 2 miejscu podium była Gosia, a na III Michał. Serdecznie gratulujemy!!!
Kolejny sukces naszych uczestników.
Konkurs plastyczny "Jestem na Olimpiadzie" okazał się dla nas szczęśliwy:

1 miejsce - Anna Patkaniowska
2 miejsce- Mateusz Marcinek
Wyróżnienie - Ewa Zadora

Gratulujemy!!!
Podczas Małopolskiego Mitingu Lekkoatletycznego nasi zawodnicy spisali się znakomicie: Mateusz Marcinek, Piotr Zimny, Szymon Szymendera, Maciej Kubas, Michał Bałda w skoku w dali i biegu zajęli czołowe miejsca na podium, co widać na zdjęciach.

Ewa Zadora i Grzegorz Jira byli bezkonkurencyjni w turnieju w bocce, gdzie pokonali wszystkich konkurentów stając na najwyższym podium.
Nasi sportowcy:
Jerzy Godawski
Mariusz Miśkowiec
Maciej Kubas

z sukcesem startowali w dwuboju sportowym: bocce-pływanie zajmując 1 miejsca.
Gratulujemy!


 


Braliśmy udział w konkursie palm podczas niedzieli palmowej i oto nasze wyróżnienie.

Mamy się czym chwalić to się chwalimy!!!!!
Podczas IV Małopolskiej Olimpiady Umiejętności Zawodowych w Poroninie
2 naszych przedstawicieli zdobyło III miejsca, a są to:
* Patrycja Nierodzik w kategorii krawiectwo - "Bożonarodzeniowe wianuszki"
* Grzegorz Jira w kategorii dekoratorstwo "Choinki"
Podczas XII Małopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego nasi dwaj uczestnicy: Maciej Kubas i Jerzy Godawski wytańczyli sobie wyróżnienia i dyplomy za udział. Gratulujemy!!!
Sukces naszych tenisistów stołowych na zawodach podczas Małopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad specjalnych.


I miejsce - Małgorzata Łuba
II miejsce - Maciej Kubas i Grzegorz Jira
III miejsce - Jerzy Godawski
V miejsce- Michał Bałda

Dziękujemy również kibicom za gorący doping.


Gratulujemy.

Podczas III ZAWODÓW PŁYWACKICH O PUCHAR STAROSTY KRAKOWSKIEGO w Skawinie w dniu 21.10.2104 r. znów mamy sukcesy naszych sportowców:

Piotr Zimny - IV miejce
Michał Bałda - II miejsce
Szymon Szymendera - II miejsce
Katarzyna Szostek - II miejsce
Karolina Nowotarska - III miejsce
Na dowód tego, iż tacy z nas dzielni sportowcy przedstawiamy Wam oficjalne podziękowania dla naszych dwóch uczestników: Małgorzaty Łuby i Piotra Zimnego za udział w X Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2014r. w Bydgoszczy, które otrzymali od Samorządu Województwa Małopolskiego.

Podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy (23-26.08.2014) nasi reprezentanci: Małgorzata Łuba i Piotr Zimny spisali się znakomicie.

Małgosia - tenis stołowy - V miejsce
Piotr - sztafeta - I miejsce, skok w dal - IV miejsce

Oto dyplomy naszych uczestników, jest czym się chwalić, więc się chwalimy!!!!

 

W ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych w Krakowie "Kocham Kraków z Wzajemnością" odbył się turniej tenisa stołowego w KS BRONOWIANKA. Nasi zawodnicy pokazali wysoką klasę zdobywając medalowe miejsca.


I miejsce - Małgorzata Łuba
V miejsce - Michał Bałda
VII miejsce - Grzegorz Jira
XII miejsce - Maciej Kubas

 


 

Mamy zaszczyt ogłosić, że w konkursie plastycznym "Ja na Olimpiadzie" zorganizowanym w ramach Małopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 23 maja 2014 roku uczestnicy naszego Warsztatu zdobyli następujące miejsca:

I miejsce - Ewa Zadora
II miejsce - Anna Słysz, Aneta Maniecka, Ewa Zadora
III miejsce - Małgorzata Łuba
Wyróżnienie - Michał Guzik


Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za następne!!!

Oto nasi artyści i ich dzieła:
 

 

 

 

 

Podczas Małopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych zajeliśmy następujące miejsca:

Lekkaatletyka:
-Piotr Zimny - złoty medal w skoku w dal i brązowy w biegu,
- Szymon Szymendera - złoty medal w biegu i brązowy w skoku w dal,
- Kubas Maciej - 4 miejsce w biegu i skoku w dal.

Bocce:
- Ewa Zadora i Jerzy Godawski - 3 miejsce.

Pływanie:
- Michał Bałda- brązowy medal,
- Katarzyna Szostek - srebny medal,
- Karolina Nowotarska- brązowy medal.

 

 

Podczas IV Mitingu Pływackiego Osób Niepełnosprawnych w Tarnowie nasi pływacy zajęli następujące miejsca:

III miejsce w stylu grzbietowym - Michał Bałda
III miejsce w stylu grzbietowym - Piotr Zimny
IV miejsce w stylu grzbietowym - Katarzyna Szostek
IV miejsce w kraulu - Karolina Nowotarska

Gratulujemy! :-)

 


 

 

No i mamy sukces, nasze drzewko emausowskie zdobyło III miejsce w konkursie na najpiękniejsze drzewko emausowskie, który organizowany był przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa! :-)

 

 

 


Maciej Kubas daje z siebie wszystko, drugie miejsce na zawodach należało mu się bez niczego!!!
Gratulujemy sukcesów i prosimy o jeszcze!!!

 


Gratulujemy naszemu Jurkowi, że tyle pompek dał rady zrobić, bierzmy z niego przykład i do dzieła!!!

 


Kolejny sukces naszego pływaka Macieja Kubasa. Gratulujemy serdecznie i prosimy o więcej. :-)

 


I znów nasi pływacy podczas zawodów w Tarnowie byli znakomici, same miejsca na podium świadczą o ich umiejętnościach i woli walki.
Dziękujemy za to co do tej pory i prosimy o jeszcze! ;-)

Oto nasi medaliści:
Karolina Nowotarska - II miejsce stylem grzbietowym
Katarzyna Szostek - II miejsce stylem grzbietowym i dowolnym
Michał Bałda- II miejsce stylem dowolnym

 


III Olimpiada Umiejętności Zawodowych w Poroninie już za nami. Było intensywnie, pracowcie, twórczo i oczywiście fair play.

Nasi reperezentanci nie zawiedli, a byli to:


Stolarstwo - drewniane budki lęgowe dla ptaków:
1. Tomasz Feluś
2. Jerzy Godawski
3. Michał Bałda -I miejsce.

Rzemiosła różne - dekoracyjne drzewko:
1. Piotr Zimny
2.Grzegorz Jira

Rękodzieło - "Park jurajski":
1. Maciej Stefaniuk

Dekoratorstwo - parasolki:
1. Katarzyna Zagórska
2.Anna Patkaniowska

Malarstwo:
1. Patrycja Nierodzik
2. Iwona Gąsiorowska

Malowana układanka - witraż (konkurencja grupowa):

1. Maciej Stefaniuk
2. Jerzy Godawski

 

 


Nasi pływacy jak zwykle nie zawiedli. Podczas zawodów w Tarnowie:

Michał Balda - IV miejsce kraulem
Karolina Nowotarska - IV miejsce stylem grzebietowym
Piotr Zimny - V miejsce stylem grzebietowym

 

 

W Nowym Sączu nasza ekipa spisała się na medal!

Nasi zawodnicy:

1. Wiesława Serafin
2. Małgorzata Łuba
3. Szymon Szymendera
4. Łukasz Szewczyk
5. Tomasz Feluś
6. Piotr Zimny
7. Grzegorz Jira

wykazali ducha walki i rywalzacji.

Gratulujemy sportowcom i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Krakowski Miting Pływacki - 26.09.2013 r.

II miejsce - Szymon Szymendera - stylem dowolnym
III miejsce - Michał Bałda - kraulem
IV miejsce - Piotr Zimny - na plecach z deską
V - Michał Bałda - stylem na plecach


 





 

 

 



 

 

Miting lekkoatletyczny na AWF
23.05.2013 r. – nasze rezultaty:


Zimny Piotr – I miejsce w biegu na 100 m
Feluś Tomasz - III miejsce w biegu na 100 m
Szymendera Szymon - I miejsce w biegu na 100 m, III miejsce w skoku w dal
Bałda Michał - IV miejsce w biegu na 100 m, IV miejsce w skoku w dal


Turniej tenisa stołowego na KS Bronowianka
w ramach tygodnia osób niepełnosprawnych
„Kocham Kraków z Wzajemnością”
25 maja 2013 r.


Małgorzata Łuba - I miejsce w kategorii kobiet
Bałda Michał – IV miejsce w kategorii mężczyzn

 

Kliknij, aby powiększyć

 

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

 

 

 

Copyright © 2013-2015 KUBA PŁAWNY